Krátké ohlédnutí za podzimní fotbalovou sezónou mládeže

Trénovat jsme začali na konci letních prázdnin, kdy jsme se dávali pomalu dohromady z dovolených a táborů. Hned začátkem září nám začali mistrovské zápasy ml. žáků. Šlo vidět, že oproti soupeřům nemáme takové dovednosti ani fyzičku.

Věřili jsme, že postupem tréninků se některým soupeřům vyrovnáme. První zápasy jsme prohráli s větším rozdílem gólů. Po měsíci tréninků se v zápasech nelichotivé číslo začalo měnit. Nejdříve přišel zápas, kdy jsme prohrávali o tři góly a s větším nasazením a snahou jsme zápas dotáhli do remízy. Po tomto zápase se kluci semkli a následující tři zápasy vyhráli. Po konci sezóny jsme v tabulce na krásném 5. místě s 10 body.

Během podzimních tréninků se na hřišti scházelo více a více malých nadšenců zahrát si fotbal . Nyní máme 35 dětí, které dochází na tréninky.

Pro ml. přípravku jsme soutěže nepřihlásili. Snažíme se odehrát přátelská utkání. Byli jsme na turnaji v Sendražicích a po té jsme uspořádali turnájek u nás v Žiželicích. Ml. přípravka sehrála 2 zápasy během dopoledne a ml. žáci odehráli přátelské utkání s Krakovany odpoledne před zápasem mužstva „B dospělí“. Tato přátelská utkání byla uspořádána na ukončení podzimní fotbalové sezóny. Myslím, že byli všichni spokojeni . Po těchto zápasech na děti čekalo malé občerstvení v hospůdce na hřišti u Pepi Živného. Tímto chci poděkovat celému výboru Sk Žiželice za přístup a podporu k mládeži. Velké díky patří hlavně mým svěřencům a jejich rodičům za podporu při tréninkách a hlavně na zápasech, kde jsou slyšet nejvíce.

Přes zimu nadále trénujeme 2x týdně ve středu a pátek v tenisové hale:
ml. přípravka
ST 17-18
Pá 18-19

ml. žáci
St 18-19
Pá 19-20

Petr Modráček, 728 913 745